دوشنبه 27 خرداد 1398   18:00:35
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/6/4 يكشنبه
مشکلات آزادگان باتکیه برظرفیتهای قانونی رفع می شود
علی محمد احمدی در دیدار با جمعی از آزادگان، افزود: ظرفیت هایی در قانون برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگران دیده شده است و با تکیه بر این ظرفیت ها از توان خود برای رفع مشکلات در این حوزه استفاده خواهیم کرد. احمدی تصریح کرد: ماندگاری و بقای کشور مدیون فداکاری ایثارگران است و درخشنده تر از هشت سال دوران دفاع مقدس وجود ندارد و قطعا این فداکاری برای همیشه در تاریخ خواهد ماند.

مشکلات آزادگان سرافراز با نگاه و تکیه بر ظرفیت های قانونی رفع می شود

علی محمد احمدی در دیدار با جمعی از آزادگان، افزود: ظرفیت هایی در قانون برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگران دیده شده است و با تکیه بر این ظرفیت ها از توان خود برای رفع مشکلات در این حوزه استفاده خواهیم کرد.
احمدی تصریح کرد: ماندگاری و بقای کشور مدیون فداکاری ایثارگران است و درخشنده تر از هشت سال دوران دفاع مقدس وجود ندارد و قطعا این فداکاری برای همیشه در تاریخ خواهد ماند.
استاندار با بیان اینکه، ایثار و فداکاری رزمندگان نباید در میان هیاهوی زندگی مادی فراموش شود، گفت: باید بدانیم برای چه جنگیدیم، استقامت کردیم و امروز برای چه چیزی تحریم می شویم و انقلاب و مسیری که دنبال کردیم، مسیر استقلال و آزادگی است.
احمدی با تاکید بر دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب، ابراز داشت: ما باید از دستاوردهای انقلاب دفاع کنیم و جانبازان و ایثارگران ما زخم بر بدن دارند و در راه دفاع از انقلاب فداکاری های بسیاری کرده اند.
وی، نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را ضروری دانست و تصریح کرد: امام راحل با چه قداستی چنین فرزندان فداکار و ایثارگر را تربیت کردند، شهید و جانباز شدند و به اسارت و زندان رفتند تا ظلمی صورت نگیرد و حقی پایمال نشود.
احمدی با اشاره به رفع مشکلات جامعه ایثارگری،  خاطرنشان کرد: در حوزه بکارگیری فرزندان شهدا و ایثارگران از ظرفیت های قانونی استفاده خواهد شد.
استاندار با بیان اینکه در استخدام های دولتی محدودیت هایی وجود دارد، گفت: باید قانون پذیرباشیم و براساس قانون اقدام کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود.
احمدی با بیان اینکه هرکجا قانون اجرا نشود قطعا حقی ضایع می گردد، افزود: عدالت و تخصص در بکارگیری نیروها مورد تاکید است و باید به این مهم توجه شود.
استاندار ابراز داشت: مشکلات مطرح شده آزادگان در این نشست در دستور کار قرار می گیرد و با  ظرفیت  قانون و همه توان پشت مطالبات آزادگان هستم.
استاندار، هرگونه خدمت به جامعه ایثارگران را یک وظیفه ملی، اخلاقی و دینی بیان کرد و اظهار داشت: در بحث حقوق شهروندی و تکریم جامعه ایثارگر کوتاهی نخواهد شد.
وی اظهار داشت: خواسته های قانونی، بحق و مطالبات آزادگان از طریق معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری در مرکز کشور پیگیری خواهد شد.
احمدی تصریح کرد: ظرفیت ها و داشته ها محدود است و مطالبات بسیار و لذا با همه کمبودها پیگیر مشکلات آزادگان خواهم بود. 
سیدمحمود داربام مشاور استاندار در امور ایثارگران استان هم گفت: کهگیلویه وبویراحمد افتخار دارد که ۳۱۸ آزاده سرافراز دارد.
وی، عمده مشکلات آزادگان استان را اشتغال فرزندان آنها بیان کرد.

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما