دوشنبه 27 خرداد 1398   18:16:28
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/6/4 يكشنبه
دیداراستاندارکهگیلویه وبویراحمد باخانواده شهداءبه مناسبت هفته دولت
استاندارکهگیلویه وبویراحمدبا حضور در منزل شهید عوض‌پور از شهدای عملیات والفجر 2 در منطقه حاج عمران یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشت و مادر شهید را مورد تقدیر و تجلیل قرار داد. وی با بیان این که هر چه داریم به برکت خون شهداست اظهار کرد: برکت کار ما مسؤولان و توفیق در کارها به واسطه برکت خون شهداست همه ما مسؤولان و مدیران در نظام اسلامی موظف به دنبال کردن راه شهدا هستیم.
.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دولت از برخی خانواده شهدا در شهر یاسوج سرکشی کرد.

به گزارش فارس احمدی با حضور در منزل شهید عوض‌پور از شهدای عملیات والفجر 2 در منطقه حاج عمران یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشت و مادر شهید را مورد تقدیر و تجلیل قرار داد.

وی با بیان این که هر چه داریم به برکت خون شهداست اظهار کرد: برکت کار ما مسؤولان و توفیق در کارها به واسطه برکت خون شهداست همه ما مسؤولان و مدیران در نظام اسلامی موظف به دنبال کردن راه شهدا هستیم.

این مسؤول گفت: در برهه کنونی مسؤولان برای رفع مشکلات مردم به خصوص در حوزه معیشتی تلاش می‌کنند و تحت فشار هستند.

در ادامه برادر شهید عوض‌پور به نیابت از خانواده شهید از اقدامات استاندار قدردانی کرد و گفت: به دلیل جدیت و قاطعیت شما در برخورد با مدیران از شما تشکر می‌کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد و هیات همراه از جمله مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ادامه از خانواده شهید والامقام حسین صالحی در منطقه بنسنجان یاسوج سرکشی کردند.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما