دوشنبه 1 بهمن 1397   11:53:04
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/4/26 دوشنبه
دستور اکید استاندار برای پی‌گیری وضعیت جانباز دهدشتی/نمایندگان تیپ 37 زرهی به دیدار نادر می‌روند
سید محمود داربام با قدردانی از رسانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد که پیگیر وضعیت خانواده بزرگ ایثارگری در استان هستند اظهار کرد: به نوبه خود همواره منتظر شنیدن خبرها و گزارش‌های اصحاب رسانه برای خدمت هر چه بیشتر به جامعه بزرگ ایثارگری استان هستیم.
 
مسؤول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
دستور اکید استاندار برای پی‌گیری وضعیت جانباز دهدشتی/نمایندگان تیپ 37 زرهی به دیدار نادر می‌روند
مسؤول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از دستور اکید استاندار برای پی‌گیری وضعیت جانباز دهدشتی خبر داد.

سید محمود داربام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با قدردانی از رسانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد که پیگیر وضعیت خانواده بزرگ ایثارگری در استان هستند اظهار کرد: به نوبه خود همواره منتظر شنیدن خبرها و گزارش‌های اصحاب رسانه برای خدمت هر چه بیشتر به جامعه بزرگ ایثارگری استان هستیم.

وی چنین اقداماتی را نیز از سوی رسانه نوعی ایثارگری دانست و گفت: خدمت به ایثارگران خود از جنس ایثار است.

مسؤول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به گزارشی که خبرگزاری فارس در خصوص جانباز دهدشتی منتشر کرده بود افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد اخبار مربوط به ایثارگران را در جراید و مطبوعات به دقت و با وسواس پیگیری می‌کند.

این مسؤول با بیان این که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سطح کشور از جمله اولین‌ها در  زمینه پی‌گیری مشکلات و سرکشی از جامعه ایثارگری است افزود: در این یک مورد نیز شخص استاندار دستور پی‌گیری وضعیت نادر آرامیان را دادند.

داربام تصریح کرد: چون این شخص در دوره دفاع مقدس اعزامی از سوی ارتش بوده لذا مشکلات وی از طریق ارتش پی‌گیری می‌شود و به همین منظور نمایندگانی از تیپ 37 زرهی شیراز که مسوولیت پی‌گیری امور ارتش را در استان ما بر عهده دارند به دیدار نادر آرامیان در روستای دمهه خواهند رفت.

مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جانباز به کسی اطلاق می‌شود که درصد جانبازی داشته باشد که ایشان درصد جانبازی ندارند اما مدعی جانبازی در دوره دفاع مقدس هستند که به همین دلیل نمایندگان ارتش برای پی‌گیری به روستای محل سکونت وی می‌روند.

وی با بیان اینکه دعا می‌کنیم مشکل این هم استانی و رزمنده دفاع مقدس برطرف شود افزود: در صورت تأیید این موضوع توسط نمایندگان ارتش باید منتظر اقدامات بعدی بود و در صورتی که تأیید هم نشود پی‌گیری‌های خود را برای کمک به وی در هر صورت خواهیم داشت.


آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما