سه‌شنبه 20 آذر 1397   20:14:00
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/7/18 چهارشنبه
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تداوم راه شهدا رسالتی همگانی/برگزاری یادواره شهدای دستگاه های زیر مجموعه وزارت کشور در استان
عاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد از مسئولین خواست که با نگاه ویژه یادواره ها و برنامه های شهدا را پیگیری و اجرا کنند. وی به برگزاری یادواره شهدای دستگاه های زیر مجموعه وزارت کشور امسال در استان خبرداد و تاکید کرد: برپایی اینگونه یادواره ها تجلیل از مقام شامخ شهدا و تداوم راه آنان است.
۱۷مهر۱۳۹۷

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تداوم راه شهدا رسالتی همگانی/برگزاری یادواره شهدای دستگاه های زیر مجموعه وزارت کشور در استان

جعفر گوهرگانی درجلسه شورای ایثار و شهادت استانداری، ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت و تداوم راه شهدا را رسالتی همگانی برشمرد و گفت: آرامش و امنیت امروزه جامعه مدیون شهدا است که از همه هستی خود گذشتند تا درخت تنومند انقلاب را آبیاری کنند.
گوهرگانی به هجمه ها و شبیخون فرهنگی دشمنان برای کم رنگ کردن باورها و اعتقادات نسل جوان اشاره کرد و افزود: با تکیه بر فرهنگ غنی ایثار می توان جلوی این هجمه ها و حملات را گرفت و فرهنگ و تمدن غنی ایران اسلامی را بیمه کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد از مسئولین خواست که با نگاه ویژه یادواره ها و برنامه های شهدا را پیگیری و اجرا کنند.
وی به برگزاری یادواره شهدای دستگاه های زیر مجموعه وزارت کشور امسال در استان خبرداد و تاکید کرد: برپایی اینگونه یادواره ها تجلیل از مقام شامخ شهدا و تداوم راه آنان است.
در این نشست احکام شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استانداری به اعضاء داده شد.

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما